MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 16716137
nr 1671 6137
Kökspall
Anderstorps Werkstads AB (AWAB), 1950-tal, kromad stomme. Höjd: 59 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 januari 2025
kl 18:42:14
300 kr
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)